Roleta PRIMA

Rolety do okien połaciowych (dachowych) posiadają szerokie maskownice i prowadnice, blokując całkowicie dostęp światła do pomieszczenia. Roleta posiada sprężynowy system podnoszenia i opuszczania rolety oraz możliwość zablokowania rolety w każdym położeniu. Rolety PRIMA wykonane są z aluminium pod wybrany typ okna (FAKRO, VELUX, OKPOL, ROTO). Gwarantują jakość i poprawność działania. Cztery różne kolory osprzętu (biały, srebrny, jasna sosna i ciemna sosna) i ponad 300 kolorowych materiałów, pozwala dobrać roletę indywidualnie do naszych potrzeb.

Cechy rolety:
  • samohamujący mechanizm sprężynowy
  • przy dobieraniu rolety należy wziąść pod uwagę producenta okien dachowych (VELUX, FAKRO, OKPOL lub ROTO) oraz nr z tabliczki znamionowej okna
  • ponad 300 kolorów tkanin do wyboru w różnych wzorach i o różnym poziomie zaciemnienia, (użycie matetiałów podgumowanych bez ponoszenia odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie rolety)
  • dostępne wersje drewnopodobne

Roleta PRIMA PROSTA
Jest to roleta montowana do okien dachowych. Posiada mechanizm sprężynowy z możliwością zatrzymania rolety w 2 lub 3 miejscach. Roletę montuję się poprzez jej przykręcenie do ramy okiennej. Roleta ta nie posiada prowadnic. Przy dobieraniu rolety należy wziąść pod uwagę producenta okien dachowych (VELUX, FAKRO, OKPOL lub ROTO) oraz nr z tabliczki znamionowej okna. Ponad 300 kolorów tkanin do wyboru w różnych wzorach i o różnym poziomie zaciemnienia, (użycie matetiałów podgumowanych bez ponoszenia odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie rolety).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych rolet: